مسواک زدن ترکیه داماد انتقال اردوغان

مسواک زدن: ترکیه داماد انتقال اردوغان اسرائیل اسرائیل رجب طیب اردوغان سرزمین های اشغالی

گت بلاگز اخبار اجتماعی افزایش دما در شمال غرب کشور

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع شرکت هواشناسی ضمن اشاره به زیاد کردن نسبی دما در شمال غرب کشور از کم کردن نسبی دما در نوار شمالی طی روزهای آینده خبر داد. 

افزایش دما در شمال غرب کشور

افزایش دما در شمال غرب کشور

عبارات مهم : دوشنبه

مدیر کل آینده نگری و هشدارسریع شرکت هواشناسی ضمن اشاره به زیاد کردن نسبی دما در شمال غرب کشور از کم کردن نسبی دما در نوار شمالی طی روزهای آینده خبر داد.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین داده های هواشناسی و خروجی مدل ها در سه روز آینده در ساعات بعدازظهر در استان های واقع در دامنه های مرکزی و جنوبی زاگرس رشد ابرهای جوششی را خواهیم داشت که این اوضاع می تواند باعث بارش پراکنده طی امروز در بعضی نقاط هرمزگان ، ارتفاعات استان های لرستان و چهار محال بختیاری و روز یکشنبه(۸ مرداد) در ارتفاعات استان های هرمزگان، فارس، چهارمحال بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد ، لرستان و روز دوشنبه(۹ مرداد) در ارتفاعات هرمزگان و لرستان شود.

افزایش دما در شمال غرب کشور

وی افزود: در بعدازظهر و اوایل امشب رشد ابر و بارش پراکنده و خفیف در ارتفاعات استان های اردبیل، گیلان، غرب مازندران، ارتفاعات البرز مرکزی و روز یکشنبه و دوشنبه در ساعات بعدازظهر رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد در بعضی نقاط آذربایجان های غربی و شرقی، ارتفاعات استان های زنجان و کردستان و بارش خفیف در ارتفاعات مازندران و گلستان آینده نگری می شود.

مدیر کل آینده نگری و هشدارسریع شرکت هواشناسی در ادامه گفت: امروز زیاد کردن نسبی دما در شمال غرب خواهیم داشت و از فردا تا روزهای نهایی هفته به باعث وجود جریانات شمالی، کم کردن نسبی دما در نوار شمالی کشور به خاص استان های ساحلی خزر رخ خواهد داد.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع شرکت هواشناسی ضمن اشاره به زیاد کردن نسبی دما در شمال غرب کشور از کم کردن نسبی دما در نوار شمالی طی روزهای آینده خبر داد. 

به گفته وظیفه، دریای خزر در روزهای دوشنبه و سه شنبه نسبتا مواج خواهد بود همچنین در شرق کشور به خاص منطقه زابل در سه روز آینده در بعضی ساعات وزش باد شدید گاهی گرد و خاک آینده نگری می شود.

وی در مورد شرایط هوا پایتخت کشور عزیزمان ایران طی روزهای آینده گفت: پایتخت کشور عزیزمان ایران در روز یکشنبه (۸ مرداد)، صاف تا کمی ابری، گاهی همراه با وزش باد در بعدازظهر زیاد کردن باد با بیشینه و کمینه دمای ۳۹ و ۲۶ درجه سانتیگراد و در روز دوشنبه (۹ مرداد)، صاف، گاهی همراه با وزش باد با بیشینه و کمینه دمای ۳۷ و ۲۵ درجه سانتیگراد آینده نگری می شود.

واژه های کلیدی: دوشنبه | هرمزگان | هواشناسی | روز دوشنبه | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs