مسواک زدن ترکیه داماد انتقال اردوغان

مسواک زدن: ترکیه داماد انتقال اردوغان اسرائیل اسرائیل رجب طیب اردوغان سرزمین های اشغالی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی روند رشد قیمت‌ها در بورس کاهشی شد

روند افزایشی قیمت سهم ها امروز با کم کردن مواجه شد و سرعت رشد شاخص های بازار به شدت افت کرد. شاخص بورس امروز در بالاترین تراز در طی تاریخ بازار سهام قرار دارد.&

روند رشد قیمت‌ها در بورس کاهشی شد

روند رشد قیمت ها در بورس کاهشی شد

عبارات مهم : ایران

روند افزایشی قیمت سهم ها امروز با کم کردن مواجه شد و سرعت رشد شاخص های بازار به شدت افت کرد. شاخص بورس امروز در بالاترین تراز در طی تاریخ بازار سهام قرار دارد.

به گزارش ایسنا، امروز در بورس پایتخت کشور عزیزمان ایران قیمت سهم ها نسبت به روزهای گذشته روند متفاوتی را طی کرد به طوری که صف های خریدی که با حجم بسیار زیاد تا روز گذشته وجود داشت مشاهده نمی شد.

هر چند که امروز نماگر مهم بورس باز هم به رکورد جدیدی دست پیدا کرد و توانست تا رقم ۱۳۳ هزار و ۵۸۴ واحدی برسد، ولی رشد شاخص کل نسبت به روز گذشته ۲۵۶ واحد رشد کرد.

روند رشد قیمت‌ها در بورس کاهشی شد

امروز شاخص کل هم وزن نیز ۷ واحد رشد کرد و به رقم ۱۸ هزار و ۹۴۹ واحدی رسید شاخص آزاد شناور نیز ۵۳۳ واحد رشد کرد و به عدد ۱۴۱ هزار و ۹۹۵ واحدی رسید. شاخص بازار اول و دوم نیز هر یک به ترتیب ۱۱۸ و ۸۴۳ واحد رشد کرد.

ملی صنایع مس ایران، گسترش نفت و گاز پارسیان و شرکت ارتباطات سیار کشور عزیزمان ایران هر یک به ترتیب ۱۳۸، ۱۱۰ و ۸۳ واحد تاثیر مثبت در نوسانات شاخص بورس داشت. در طرف برابر گروه مپنا، مدیریت سرمایه گذاری امید و معدنی و صنعتی کلگهر هر یک به ترتیب ۹۷، ۷۴ و ۷۱ واحد تاثیر کاهنده در نماگر های بازار داشتند.

روند افزایشی قیمت سهم ها امروز با کم کردن مواجه شد و سرعت رشد شاخص های بازار به شدت افت کرد. شاخص بورس امروز در بالاترین تراز در طی تاریخ بازار سهام قرار دارد.&

ارزش معاملات بورس پایتخت کشور عزیزمان ایران به ۹۳۸ میلیارد تومان رسید که این رقم ناشی از دست به دست شدن ۲.۶ میلیون سهم و اوراق مالی است.

شاخص کل فرابورس امروز ۴.۸ واحد رشد کرد و به رقم ۱۵۳۲ واحدی رسید. ارزش معاملات این بازار به رقم ۴۳۰ میلیارد تومان رسید و حجم معاملات به ۸۲۴ میلیون سهم و اوراق مالی رسید.

واژه های کلیدی: ایران | بازار | میلیون | روز گذشته | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs