مسواک زدن ترکیه داماد انتقال اردوغان

مسواک زدن: ترکیه داماد انتقال اردوغان اسرائیل اسرائیل رجب طیب اردوغان سرزمین های اشغالی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری ظاهر متفاوت ستاره‌ها با موهای طبیعی‎شان

ستاره ها مدام در حال عوض کردن ظاهر خود هستند. آنها عمل های قشنگی می کنند، رنگ موهایشان را عوض کردن می دهند و آرایش می کنند… و آنقدر این کارها را ماهرانه انجام

ظاهر متفاوت ستاره‌ها با موهای طبیعی‎شان

ظاهر متفاوت ستاره ها با موهای طبیعی‎شان

عبارات مهم : بلوند

ستاره ها مدام در حال عوض کردن ظاهر خود هستند. آنها عمل های قشنگی می کنند، رنگ موهایشان را عوض کردن می دهند و آرایش می کنند… و آنقدر این کارها را ماهرانه انجام می دهند که گاهی صورت واقعی ارزش را از یاد می بریم، به عنوان مثال تشخیص این که مدل مو یا رنگ طبیعی موی ستاره ها چگونه هست، سخت می باشد.

به گزارش برترین ها، ستاره ها مدام در حال عوض کردن ظاهر خود هستند. آنها عمل های قشنگی می کنند، رنگ موهایشان را عوض کردن می دهند و آرایش می کنند… و آنقدر این کارها را ماهرانه انجام می دهند که گاهی صورت واقعی ارزش را از یاد می بریم. به عنوان مثال تشخیص این که مدل مو یا رنگ طبیعی موی ستاره ها چگونه هست، سخت می باشد. اگر شما هم دوست دارید با مدل و رنگ طبیعی موی ستاره ها آشنا شوید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

1. مگان مارکل

مگان مارکل، عروس تازه خانواده سلطنتی، را هر لحظه با موهایی صاف دیده ایم ولی آیا موهای طبیعی او نیز چنین است؟ از آنجا که مادر مگان آفریقایی- آمریکایی و پدرش قفقازی ست، حدس زدن این که او هم موهایی فر داشته باشد، سخت نیست. اگر به تصویر های قبل از شهرت او نگاهی بیاندازید، خواهید دید که موهای او از آنچه اکنون می بینید، کاملا متفاوت هست. جوک های زیادی در مورد این که بالاخره فردی با موهای فر به کاخ سلطنتی قدم گذاشت، ساخته شده است است.

در هر صورت، مگان با هر دو موی صاف و فر قشنگ به نظر می رسد. او در این باره گفت: «راز قشنگی موهای من موادی ست که به آن می زنم. من از محصولات مراقب مو برندهای «Kerastase » و «Wella» استفاده می کنم. آنها دارای روغن هایی هستند که موجب نرمی و صافی موهایم می شوند.»

2. زندیا

ظاهر متفاوت ستاره‌ها با موهای طبیعی‎شان

زندیا سالیان سال است که با موهای صاف در ملا عام حاضر می شود، دلیلش هم عدم اعتماد به نفسی است که در مورد موهای طبیعی خود دارد. او در این باره می گوید: «من هر چه بزرگ تر شدم، از اعتماد به نفسم در مورد موهایم کم شد. من هیچ دختری را در اطرافم نمی دیدیم که موهایش شبیه موهای من باشد. هیچکس هم از موهای من خوشش نمی آمد، از این رو هر لحظه آنها را صاف یا از کلاه گیس استفاده می کردم. ولی حالا می فهمم که هیچ چیز موهای سالم خود آدم نمی شود.» او به دیگران نیز توصیه می کند تا از صاف کننده های مو کمتر استفاده کنند و بگذارند که موهای طبیعی خودشان به طور سالم رشد کند.

3. بلیک لایولی

ما بلیک لایولی را با موهایی بلوند به یاد داریم ولی در واقعیت موهای او تیره تر از این رنگ هاست. ما این را از زمانی که او مجبور شد در دوران بارداری، از رنگ کردن موهایش خودداری کنید، فهمیدیم. ولی تغییرات موهای او تنها به این مورد ختم نمی شود. بلکه حالت موهای او نیز علی رغم آن چیزی است که به چشم می آید. در واقع بلیک موهایی فر دارد. اگر به موهای دخترش دقت کنید، متوجه می شوید که حالت آن را از مادرش به ارث برده است.

4. نیکول کیدمن

ستاره ها مدام در حال عوض کردن ظاهر خود هستند. آنها عمل های قشنگی می کنند، رنگ موهایشان را عوض کردن می دهند و آرایش می کنند… و آنقدر این کارها را ماهرانه انجام

شاید نیکول کیدمن را در فیلم های قدیمی ترش با موهای فر و رنگ های نسبتا تیره به یاد داشته باشید ولی هر چه از آن سالها گذشت، حالت موهای او به سمت صافی و رنگش به بلوند عوض کردن کرد. حال سالیان سال است که او با موهای صاف و بلوند در ملا عام و حتی فیلم هایش ظاهر می شود، به طوری که موهای طبیعی او را به طور کل از یاد برده ایم. البته او اعتراف کرده که واقعا از این عوض کردن پشیمان است: «کاش موهایم را به حال خودشان می گذاشتم. اگرچه دیگران به من می گفتند که موهای فر زیاد به من می آید ولی من باز هم کار خودم را می کردم. حال پشیمانم ولی دیگر فایده ای ندارد لیکن موهایم به شدت آسیب دیده اند.»

5. ولی استون

موهای قرمز به هر کسی نمی آید ولی اما استون جزو ستاره هایی ست که با این رنگ مو بسیار جالب می شود. آیا می دانستید که رنگ طبیعی موهای او چیز دیگری ست؟ ولی استون آنقدر به رنگ قرمز موهایش پایدار بوده که یادمان می رود او یک دختر مو بلوند هست. البته جهت این که رنگ مو به موهایش آسیب نرساند، او هر هفته موهایش را تقویت می کند. در نهایت مهم نیست که دیگران رنگ موهای طبیعی او را دوست دارند یا موهای رنگ کرده اش را، او خودش با موهایش قرمزش ارتباط بیشتری برقرار کرده است.

6. لیتون میستر

لیتون میستر را در سریال «دختران خببرچین» به یاد دارید؟ درست مانند بلیک لایولی، لیتون میستر نیز موهای طبیعی اش را از دیگران پنهان می کند. او در این باره می گوید: «موهای طبیعی من بلوند است ولی من رنگ های تیره را زیاد دوست داشتم. از این رو بین این دو رنگ مانده بودم تا در نهایت قرعه به نام رنگ قهوه ای تیره افتاد. من دوست نداشتم که در دوران نوجوانی موهایی بلوند داشته باشم، از همان وقت ها بود که تصمیم گرفتم رنگ های تیره تر را گزینش کنم و به نظرم هم پایبند بودم.»

7. مندی مور

ظاهر متفاوت ستاره‌ها با موهای طبیعی‎شان

اگر چه بیش از یک قرن است که مندی مور را با موهای قهوه ای تیره می بینیم ولی هیچگاه صورت طبیعی او را با موهایی بلوند در موزیک ویدیو «candy» سال 1999 از یاد نمی بریم. او اخیرا در مصاحبه ای گفت: «من موهای تیره را ترجیح می دهم لیکن به نظرم زیاد به من می آید و از سال 2002، یعنی زمانی که رنگ موهایم را عوض کردن داده ام، دیگر به رنگ طبیعی موهایم بازنگشتم. یکی از دلایل این کارم نگاه مردم به من بود. آنها من را یک ستاره موسیقی پاپ می دیدند، در حالی که دوست داشتم توانایی های دیگر من را نیز درک کنند. از این رو رنگ موهایم را با آنچه در موزیک ویدیوهایم بود، عوض کردن دادم.»

8. تراجی پی. هنسون

تراجی پی. هنسون خواننده و بازیگر آمریکایی است که موهای فر خود را هر لحظه صاف می کند. او راجع به نظر مردم در مورد موهایش می گوید: «مردم به موهای من می گویند وز، در صورتی که موهای من وز نیست، فر هست. من به همین علت است که سالها موهایم را زیر کلاه گیس پنهان یا آنها را صاف می کنم. تازه یک سال است که تصمیم گرفته ام با موهای طبیعی خودم در ملا عام حاضر شوم. موهای فر بدون هیچ ماده ای جاذبه زمین را شکست می دهد، این خارق العاده نیست؟! به نظر من این نعمتی ست که خدا به ما داده و باید شکرگزارش باشیم.»

ستاره ها مدام در حال عوض کردن ظاهر خود هستند. آنها عمل های قشنگی می کنند، رنگ موهایشان را عوض کردن می دهند و آرایش می کنند… و آنقدر این کارها را ماهرانه انجام

واژه های کلیدی: بلوند | ستاره | طبیعی | موهای سالم | اخبار فرهنگی و هنری

ظاهر متفاوت ستاره‌ها با موهای طبیعی‎شان

ظاهر متفاوت ستاره‌ها با موهای طبیعی‎شان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs